Hakkımızda

 

 

Karem Gümrük 2012 yılında iki ortaklı olarak %100 Türk sermayesi ile kuruldu. Kurulduğu günden itibaren bilgi ve tecrübelerimizle ile yoğrulan hizmet anlayışımız, müşterilerimizle birebir iletişim halinde olmayı hedefleyip, kaliteli, hızlı, güvenilir, çözüm odaklı çalışan ve mevzuatı en iyi şekilde yorumlayan bir firma yolunda ilerlemektedir. İlk günden bugüne varlıklarına ve özellikle çalışanlarına hiç ara vermeden yatırım yapan Karem Gümrük iki kurucu üye ile çıktığı bu yolculukta bugün büyük bir aile haline geldi.

2012 yılından beri gümrükleme alanında hizmet veren Karem Gümrük yine aynı yıl içinde Ambarlı Gümrük Müdürlüğüne bağlı serbest depoyu, 2013 yılında da gümrüklü depoyu hayata geçirdi. Aynı zamanda Anadolu yakasında da Dilovası Gümrük Müdürlüğüne bağlı olarak kapalı antrepo, yanıcı genel antrepo ve açık saha genel antrepoyu bünyesine dahil etti.

Karem Gümrükleme tek başına çıktığı bu yolculukta giderek artan başarısıyla beraber geniş müşteri portföyüne ulaştı. Bu doğrultuda Karem Gümrükleme müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek adına güçlü iş ortaklarıyla, uluslararası kara taşıması, uluslar arası konteyner taşıması, uluslar arası hava taşımasında deneyimli ve uzman kadrosuyla en iyi kalite ve fiyat garantisiyle dünyanın 32 ülkesinde hizmet vermektedir.

© 2016 Karem Gümrük Müşavirliği - Tüm Hakları Saklıdır.| Design by Caghan